Pracovník přípravny lakovny

Náplň práce:

  • broušení, tmelení, maskování
  • manipulace s materiálem
  • práce v myčce
  • práce v trojsměnném provozu

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • praxe s VZV výhodou
  • praxe s jeřábem výhodou

Nabízíme

  • nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • pravidelné čtvrtletní bonusy
  • obědy zdarma ve firemní kantýně (na výběr 9 jídel denně, vč. soboty)
  • bonus za docházku 1.500,- Kč měsíčně
  • možnost ubytování v nedávno vystavěné zaměstnanecké ubytovně (3.000,- Kč měsíčně)
  • příplatky za směnný provoz (10,- Kč za hodinu)
  • příplatky za přesčas (25% na hodinu)
  • příplatky na práci v sobotu (35% na hodinu)
  • příplatky za práci ve svátek (100% na hodinu)
  • příspěvky na dovolenou (až 10.000,- ročně)
  • příspěvky na sport, kulturu a volný čas (6.000,- Kč ročně)
  • možnost pracovat v moderních prostorách vybavených kvalitním nářadím
  • volání zdarma mezi členy rodiny a zvýhodněné volání mimo daný okruh
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • zaškolení na naše náklady vč. získání oprávnění pro řidiče VZV či jeřábník
  • účast na pravidelných firemních akcích
  • nové firemní pracovní oblečení vč. zajištění praní a oprav

Nástup možný ihned.
Vhodné i pro absolventy.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rooseveltova 1500, 251 01  Říčany-Říčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na dovolenou, závodní stravování, 13. plat

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Zoeller Systems s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Rooseveltova 1500
251 01  Říčany
Česká republika