Chief Operations Officer

Náplň práce:

- nastavení, řízení a koordinace provozních procesů v rámci organizace.
- stanovování provozních plánů a organizační politiky v souladu se strategií organizace
- hodnocení technicko-ekonomických cílů, plnění plánů a vybraných ukazatelů výroby
- řízení implementace nových technologií a výrobních postupů s cílem optimalizace a automatizace výrobního procesu.
- koordinace řešení provozních a operativních problémů.
- sledování a vyhodnocování efektivity provozních procesů, návrhy na zlepšení jejich koordinace v rámci organizace.
- vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání
- praxe na obdobné pozici min. 5 let
- komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
- zkušenost se zaváděním inovací a robotizace v provozu výrobní společnosti

Nástup: 02/2020

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rooseveltova 1500, 251 01  Říčany-Říčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Zadavatel

Zoeller Systems s.r.o.

Kontakt

Rooseveltova 1500
251 01  Říčany
Česká republika