SPECIALISTA KVALITY (ISO 9001, 14001) 6 hod.úvazku

Požadujeme:

  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • certifikát auditora ISO 9001 a ISO 14001 výhodou
  • znalost dalších nástrojů kvality výhodou (FMEA, 5S….)
  • schopnost orientace ve výrobních procesech výhodou
  • technické vzdělání výhodou
  • praxe výhodou, vhodné i pro absolventy

Náplň práce:

  • provádění pravidelných interních auditů
  • správa a tvorba dokumentace ISO
  • reporting v oblasti managementu kvality
  • optimalizace firemních procesů
  • zavádění nových nástrojů (5S, FMEA)

Nabízíme:

  • nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • docházkový bonus
  • 5 dní dovolené navíc
  • 13.plat
  • obědy zdarma ve firemní jídelně (na výběr 9 jídel denně)
  • příspěvky na sport, kulturu a volný čas (6.000,- Kč ročně)
  • volání zdarma mezi členy rodiny a zvýhodněné volání mimo daný okruh
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • účast na pravidelních firemních akcích

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rooseveltova 1500, 251 01  Říčany-Říčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Zoeller Systems s.r.o.

Kontakt

Rooseveltova 1500
251 01  Říčany
Česká republika