Teamleader svařovny

Náplň práce:

  • tisk výrobních příkazů dle plánu výroby a pokynů vedoucího výroby
  • přidělování práce podřízeným a zodpovědnost za plnění výrobních termínů
  • práce v IS Navision

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání technického směru zaměřeného na technologii sváření
  • teoretická i praktická znalost obloukového sváření v ochranných atmosférách, znalost problematiky svářecích robotizovaných pracovišť výhodou
  • praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • organizační schopnosti
  • práce na PC na dobré uživatelské úrovni, znalost IS Navision výhodou
  • práce v trojsměnném provozu

Nabízíme:

  • nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • pravidelné čtvrtletní bonusy
  • obědy zdarma ve firemní kantýně (na výběr 9 jídel denně, vč. soboty)
  • možnost ubytování v nedávno vystavěné zaměstnanecké ubytovně (3.000,- Kč měsíčně)
  • příplatky za směnný provoz (10,- Kč za hodinu)
  • příplatky za přesčas (25% na hodinu)
  • příplatky na práci v sobotu (35% na hodinu)
  • příplatky za práci ve svátek (100% na hodinu)
  • příspěvky na dovolenou (až 10.000,- ročně)
  • příspěvky na sport, kulturu a volný čas (6.000,- Kč ročně)
  • možnost pracovat v moderních prostorách vybavených kvalitním nářadím
  • volání zdarma mezi členy rodiny a zvýhodněné volání mimo daný okruh
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • zaškolení na naše náklady vč. získání oprávnění pro řidiče VZV či jeřábník
  • účast na pravidelných firemních akcích
  • nové firemní pracovní oblečení vč. zajištění praní a oprav

Nástup možný ihned.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rooseveltova 1500, 251 01  Říčany-Říčany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Zoeller Systems s.r.o.

Kontakt

Rooseveltova 1500
251 01  Říčany
Česká republika